Askıda İyilik Kolisi

SİYAD’dan Mektup Var..

Kıymetli Hemsehrimiz,

Korona Virüs salgını, dünyada ve ülkemizde başta can kayıpları olmak üzere, hemen herkesin korkulu rüyası haline geldi. Alınan tedbirler kapsamında, hayatta kalmak için evde kalmak zorunda olduğumuz her geçen gün, iş ve sosyal yaşantımızı olumsuz etkilemektedir. Çocuklarımız okullarına, anne-baba olarak bizler işimize gidemiyor, hatta sokağa bile çıkamıyoruz. Kimimiz de bu zorlu süreçte işimizi kaybettik, düzenimiz bozuldu.

İnsan sosyal bir varlıktır, yeme-içme-barınma gibi zorunlu ihtiyaçlarımızı karşılamakta güçlük çektiğimiz ve oldukça maliyetli şehir hayatının bizleri daha da zorladığı bu günlerde Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği – SİYAD olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Genel Merkezimiz ve 15 Şubemize (Ataşehir Anadolu, Ataşehir İstanbul, Batı Ataşehir-Beykoz-Kadıköy-Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla-Sancaktepe-Sultanbeyli-Sultangazi-Ümraniye-Çekmeköy-Gebze) www.siyad.org.tr web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu vesileyle, Ramazanınızı ve ardından gelecek Bayramınızı tebrik eder, sağlık, huzur ve güzelliklerle dolu yarınlar dileriz.

“Bizim İçin En Büyük Teşekkür, Yüzünüzdeki Tebessümünüzdür”

Selam, Sevgi ve Muhabbetlerimizle,
Adnan ÇELİKER
Genel Başkan