Yönetim Kurulu

Murat Öztürk

Murat ÖZTÜRK

Sosyal işler ve Halkla İlişkiler Komisyonu

 

 


Biyografi

Sinop İli Ayancık İlçesinde 1979 yılında doğdu. 1990 Yılında Maltepe Gülsuyu İlkokulu’ndan, 1993 Yılında Tuzla Yunus Emre Ortaokulu’ndan, 1996 Yılında Kartal Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okuyan Öztürk, 2001 Yılında mezun oldu. Yüksek Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İşletme (MBA-2012) bölümünü tamamlamıştır.

Eğitim hayatını hem okuyup, hem de çalışarak tamamladı. 1996-2003 Yıllarında mesleğin mutfağı olan Mali Müşavirlik Ofisinde ve Sezginler Holding bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görevler icra etti. Kasım 2003’ de henüz 24 yaşında ruhsat alabilen ülkenin en genç meslek mensuplarından oldu. Genç bir idealist olarak disiplinli ekip çalışmasının ve takım ruhunun önem veren ve bu doğrultuda serbest çalışmak üzere ofisini 2003 yılında açmıştır. Finansal raporların uluslararası standartlarla uyumlu olarak düzenlenmesini ve denetlenmesini sağlayacak standartlara ulaşma hedefi doğrultusunda Türkiye Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu sınavını başarı ile vererek 2014 yılında Bağımsız Denetçilik Yetkisini ve ruhsatını almıştır.

İnşaat / Taahhüt, Enerji / Alt Yapı, Eğitim / Sağlık Sektörü, Dış Ticaret, Turizm, Ulaşım, Endüstri ve İmalat Sanayi, Gıda ve Hizmet Sektörleri olmak üzere birçok ulusal ve uluslararası kurumsal organizasyonlara hizmet verilmektedir.

Murat ÖZTÜRK, İşletme bünyesinde birlikte çalışmakta olduğu dördü mali müşavir ve kıdemli bağımsız denetçi olan toplam on kişilik ekibi ile “Mir Denetim ve S.M. Mali Müşavirlik Anonim Şirketi” çatısı altında Uluslararası Ticaret, Bağımsız Denetim, Revizyon, Süreç ve Performans Analizleri, Kdv İadesi, Bağımsız Dış Denetim, Şirket Değerlemeleri, Vergi Denetimi, Vergi Danışmanlığı, İç Denetim, Şirket Birleşme, Bölünme ve Devir İşlemleri, Şirket Tasfiyeleri, Şirket Kurumsallaşması konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet verdiği sermaye şirketleri haricinde görev alınan

kurumlar ve sivil toplum kuruluşları; Görev Aldığı Kurum

Görevi

    İlim Yayma Cemiyeti Pendik Şubesi

     Yönetim Kurulu Üyesi

   Yedi Hilal Derneği Pendik Şubesi

    Yönetim Kurulu Üyesi

   Pesiad (Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği)

    Denetim Kurulu Üyesi

  Ahisiad (Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği)

     Mali İşler Birim Sorumlusu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi / İETT.

     Murakıp Denetçi – Mali Müşavir

 


 

Murat Öztürk evli ve dört çocuk babasıdır. Murat ÖZTÜRK, Ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, disiplinli bir ekip çalışması ve takım ruhunu önemseyen kişiliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.

“SİYAD hepimize yeter“