Şube Tarihi/ÇY

ÇEKMEKÖY ŞUBEMİZ – 1997

ÇEKMEKÖY ŞUBEMİZ – 1997

SİYAD Genel Başkanı İsmail Kabakçı tarafından Çekmeköy’de şube açılması için 11 Haziran 1997 tarihli yönetim kurulu kararıyla, Nihat Yiğit, Hasan Yalçın, İsmet Sarı, Doğan Altındağ, Turan Kaya, İsa Erdoğan, Aziz Aslan, Hüseyin Özdemir, Hasan Karaman ve Şaban Sezgin’e yetki verilmiştir.

1997 yılında kurulan Çekmeköy Şubemizde sırasıyla; Nihat Yiğit, Hasan Yalçın, Nazım Demiray, Nazım Yeğin, Vahdet Erdoğan, Ramazan Çelik, Çetin Balçık ve Satı Gök başkanlık yapmışlardır. Mevcut Şube Başkanımız Satı Gök, 10. dönemde de şube başkanlığına seçilerek 3 dönem şube başkanlığı yapmış tek isimdir. Diğer şube başkanlarımız hemşehrilerimize birer dönem hizmet etmişlerdir. Bir sonraki dönem aday olmamış hizmet bayrağını diğer başkanımıza devretmişlerdir.

Yöresel fuarlar, Ramazan şenlikleri, kan bağışı etkinlikleri ve gençlerimize yönelik yapılan birbirinden güzel etkinliklerle hatırlayacağımız Çekmeköy Şubemize katkı sunan tüm başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz.